HAKKIMIZDA

Pamfilya sırtı ve Ayakkabı Yapımı , bilgi ve sizinle fazla 26 yıllık imalat elde edilmiştir deneyimler , değerli müşterilerimize paylaşımı heyecan elde etmektir . Profesyonel ekipmanları ile ayakkabı basamakları , yağmur botları ve ayakkabı üreten firmamız , tehlikeli temizlenir TPU , TR , PVC , PU , EVA tarafından yapılan basamakları ile , TSE ve AB standartlarına uyumlu kadınlar için yağmur çizmeleri üretimini yapar böyle Ftalat ve Azo gibi insan sağlığına kimyasallar .

Hizmetlerimiz üretimden sonra uygun ambalaj ve yurtdışı iç hatlarda ve lojistik destek tüm olanakları bulunmaktadır . Bir orta ölçekli bir şirket , kalite ve baştan kararlılığıyla önem ödeyerek sayesinde olsa , firmamız , yapımları kalitesi ile ayakkabı taban ve yağmur önyükleme sektöründe kayda değer satış , vizyonu ve misyonu sonra destekler .
Firmamızın sürekli ilkeler zaman ve uygun fiyatlarla kalite , teslimat vardır . Ayrıca , firmamız çıkış zamanlamasını düzenlenmesi ile Ar- Ge ve üretim titizliği duyarlılığının ulaşmak amaçlanmıştır .
Üretim , dürüstlük ve kalite başarı ve süreklilik ilkeleri ile çalışır Pamfilya sırtı ve Ayakkabı yapma , sizin ilgi ve güven için teşekkür eder . Firmamız bugün size hizmet vermeye devam ve gelecekte ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip ve kendini güncelleyerek talepleri doğrultusunda , genel ve yerel çözümler üretecek .
Saygılarımla .